BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Vizyon

Ülkemizde ve uluslararası sahada Evde Sağlık ve Bakım Hizmetlerinde örnek model oluşturmuş, öncü bir kurum olmak ve sağlık sektöründeki saygınlığımızı sürdürmektir.

Misyon

Ülkemizde Evde Sağlık ve Bakım Hizmetlerini yerleştirmek, geliştirmek ve kaliteli, ulaşılabilir hizmet sunmaktır.

 

Değerlerimiz bizi benzersiz kılar ve misyonumuzu destekleyen temel ilkelerimizi yansıtır. Bu değerler, çalışanlarımız, hasta ve aileleriyle olan ilişkilerimiz ve topluma olan taahhütlerimizde bizi yönlendirir.

Hasta Odaklılık

Hasta odaklı bir yaklaşım benimsemek, bireylerin ihtiyaçlarını anlamak ve onları merkeze koymak önceliğimizdir. Hastalarımıza saygı, empati ve şefkatle yaklaşarak, onların sağlık ve refahını en üst düzeyde tutmaya çalışırız.

Kalite ve Mükemmellik

 Kaliteye olan bağlılığımız, sürekli iyileştirme ve en iyi uygulamaları takip etme arzumuzu yansıtır. Eğitimli personel, en son teknolojiler ve güncel tıbbi bilgiyle donanmış olarak, mükemmeliyeti hedefler ve hasta güvenliğini en üst düzeyde tutarız.

Etik Değerlere Bağlılık

Etik değerlerimize sıkı sıkıya bağlıyız ve her zaman dürüstlük, şeffaflık, adalet ve gizlilik ilkelerine uyarız. Hasta gizliliğine saygı duyar ve tüm kararlarımızda etik standartlara uygun hareket ederiz.

İnsan Merkezcilik

İnsanlar bizim önceliğimizdir. Çalışanlarımızın, hastalarımızın ve ailelerinin ihtiyaçlarını anlamak ve onları desteklemek için çaba gösteririz. Ekip çalışması ve iş birliği, insan merkezli bir kültürün temel taşlarıdır.İnovasyon ve Sürekli Gelişim: Sürekli olarak yenilikçi çözümler ararız ve sağlık hizmetlerinde ilerlemeyi teşvik ederiz. Araştırma, teknoloji ve en son tıbbi gelişmeleri takip ederek, hizmetlerimizi sürekli geliştirir ve bireylerin sağlığını desteklemek için en iyi uygulamaları benimseriz.

Toplumsal Sorumluluk

Topluma karşı sorumluluk taşımak, yaşlı bireylerin sağlık ve refahına katkıda bulunmayı amaçlar. Toplumda farkındalık yaratma, eğitim ve sağlık hizmetlerine erişimi iyileştirme çabalarıyla, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışırız.

Bu değerler, Geropital olarak bizim kim olduğumuzu ve neyi hedeflediğimizi yansıtır. Bireylerin sağlık ve yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışırken bu değerlerden ilham alır ve onlara sadık kalırız.