BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Yaşlanma süreciyle birlikte bedenimizde ve zihnimizde bazı değişiklikler meydana gelir. Bu değişiklikler, günlük aktivitelerimizi yerine getirirken bazı zorluklar yaşamamıza neden olabilir. Ancak, yaşlılık döneminde kişisel bakıma verilen önem, sağlık ve genel iyilik halimizi büyük ölçüde etkileyebilir. Yaşlı bireylerin düzenli bir hijyen rutini benimsemesi oldukça önemlidir. Banyo yapmak, saçları yıkamak, dişleri fırçalamak ve elleri temiz tutmak, enfeksiyon riskini azaltır ve genel sağlık durumunu korur. Bu basit ama etkili adımlar, yaşlıların kendilerini temiz ve taze hissetmelerini sağlar.

Yaşlanma süreciyle birlikte cildimiz de değişir. Düzenli cilt bakımı yapmak, cildin sağlığını korumak için önemlidir. Cildin nem dengesini sağlamak, güneşten korunmak ve düzenli olarak temizlemek, cilt problemlerini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, nemlendirici ve güneş kremi gibi ürünlerin kullanımı da cildin genç ve sağlıklı kalmasına katkı sağlar. Ayakların ve tırnakların düzenli olarak bakımı da, yaşlılarda önemli bir adımdır. Tırnakların doğru bir şekilde kesilmesi, tırnak batması ve enfeksiyon riskini azaltır. Ayakların temizlenmesi ve nemlendirilmesi, ayak sağlığını korur. Özellikle diyabet gibi bazı sağlık sorunlarına sahip olan yaşlı bireyler için ayak bakımı büyük önem taşır, çünkü bu kişilerde yaraların iyileşme süreci daha uzun olabilir.

Yaşlılarda kişisel bakım, hem fiziksel sağlık hem de ruh hali açısından büyük önem taşır. Düzenli bir kişisel bakım rutini, yaşlı bireylerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlar, özgüvenlerini artırır ve genel yaşam kalitesini iyileştirir. Geropital olarak, yaşlı bireylere profesyonel kişisel bakım hizmeti sunuyoruz.

Deneyimli ekibimiz, yaşlıların ihtiyaçlarına yönelik özenle hazırlanan hizmetleriyle sağlık ve iyilik hallerine katkıda bulunuyoruz. Yaşlı sevdiklerinizin kişisel bakımları için bize güvenebilir, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerine destek olabilirsiniz.

Yatağa bağımlı veya yaşlı bireylerde ağız bakımı, göz ve cilt bakımı, saç kesimi, perine bakımı ve bez değişimi gibi birçok hizmeti içerisinde bulunduran Geropital Kişisel Bakım hizmetlerimiz uzman eğitimli bakım destek personellerimiz tarafından verilir. Bu hizmetler arasında tercih ettiğiniz belirli hizmetleri seçebileceğiniz gibi paket olarak da faydalanabilirsiniz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Kişisel Bakım hizmetleri almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.