BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital uluslararası sağlık kılavuzlarının çizdiği sınırlarda, birey sağlığının süregenliğini sağlamak için sağlık etik değerlerine bağlı ve alanındaki güncel yenilikleri takip eden 7/24 hizmet veren yeni nesil özel sağlık ve bakım hizmetleri kuruluşudur.

Özel Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak her yaştan bireye evinde sağlık ve bakım hizmeti sunuyoruz. 

Hedefimiz, “yeni nesil sağlık” anlayışımız doğrultusunda yenilikçi yaklaşımımızla ülkemizde sağlık ve bakım sektöründe öncü olmaktır bu anlamda İlkeli ve kaliteli hizmet sunmayı vazgeçilmez görüyoruz.

Hizmetlerimiz arasında, evde sağlık, evde bakım, cihaz ve ürünlere erişim konusunda danışmanlık, ambulans hizmetleri, tıbbi görüntüleme, tahlil hizmetleri ve ilgili branşlarda doktor teşhis tedavi ve danışmanlık hizmetleri bulunuyor. Tüm bu hizmetlere evinizin konforunu terk etmeden erişebilme imkanı sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır.


Vizyon

Sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyanların ihtiyaçlarını önceliyor, hasta, yaşlı ve yakınlarının maksimum konforunu, hem ruhsal hem fiziksel sağlıklarının olabileceği en iyi durumda olmasını odağımıza alıyoruz. Sağlıkla ilgili çok sayıda hizmetin en pratik ve en bütüncül şekilde sağlanması için her türlü yeni teknolojiden faydalanıyor, sistemler geliştiriyor ve bu sistemleri mekan ve zaman sınırları konusunda olabildiğince esnek şekilde ihtiyacı olan kişilere ulaştırıyoruz.


Misyon

Amacımız ülkemizde ve uluslararası sahada, evde sağlık ve bakım hizmetleri alanında örnek model oluşturmuş öncü bir kurum olmak ve sağlık sektöründe kazanmış olduğumuz saygınlığı her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak sürdürmektir. Ülkemizde evde sağlık ve bakım hizmetlerinin yerleşmesini, gelişmesini, kaliteli ve ulaşılabilir hizmetin yaygınlaşmasını arzu ediyoruz.