BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Sağlığınızı ve yaşam kalitenizi en üst düzeyde tutabilmek için Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi her an sizin yanınızdayız. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmenin önemini kavradığımızda, en güvenilir, güncel ve doğru hizmetleri sunan bir sağlık kurumunu tercih etmenin ne kadar hayati olduğunu da biliyoruz.

İşte tam da bu nedenle, Geropital olarak her detayı özenle düşünerek sağlıkla ilgili her konuda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri dünya standartlarında sunmak üzere tasarlandık. Tedavi süreçlerinizde ve iyileşme dönemlerinizde etkin bir destek sağlayabilmek adına, hastalarımızın ve ailelerinin sürece dahil olmasına büyük önem veriyoruz.

Bizim önceliğimiz, size ve sevdiklerinize en ideal sağlık hizmetlerini sunmak ve tanı tedavi sürecinde hiçbir detayı göz ardı etmemektir. Bu nedenle, alanlarında uzman hekimlerimiz, belirli aralıklarla düzenlenen toplantılarla bir araya gelerek multidisipliner bir yaklaşım benimser ve birlikte çözüm odaklı çalışır.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için farklı disiplinler arasındaki sınırları kaldırarak, en uygun bakım koşullarını sağlamak ve size en iyi hizmeti sunabilmek adına ekip olarak işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyarız.

Sağlık hizmetlerinde daima ilk tercihiniz olmayı hedefliyoruz çünkü sizin sağlığınız bizim için en önemli önceliktir. Sizlere en güncel bilgi ve teknoloji temelli, dünya standartlarında hizmet sunarak Geropital Ailesi sizi ağırlamaktan gurur duyarız.

Aynı zamanda, Türkiye'de evde sağlık ve bakım alanında öncü bir rol üstlenen kuruluşlardan biri olmanın haklı gururunu da yaşamaktayız.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığınızı korumak, iyileşmenizi desteklemek ve kaliteli bir yaşam sürdürmeniz için buradayız. Sizleri Geropital'in bir parçası olmaya davet ediyoruz.