BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Evde bakıcılık nedir?

Evde bakıcılık hizmetleri ülkemizde standartları yeni oluşmaya başlamış ve öncülüğünü üstlendiğimiz kaliteli ve güvenilir bakım hizmetleri bütünüdür.

Geropital bakıcılık hizmetlerinin tüm süreçlerinde öncelikle doktor gözetiminde “bakım planlaması” yapıyoruz. Evde bakım destek personeli veya hemşirelik bakıcılığı olarak ikiye ayrılan hizmetlerimizin tüm denetim ve işleyişi ile doğrudan ilgileniyoruz.

Bakıcılık hizmetleri belirli saat aralıklarında alınabildiği gibi 7/24 de sunulur.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak evde bakıcılık ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadrolarımızla sizlere sunuyoruz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Evde Bakıcılık hizmeti almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Refakatçilik nedir?

Refakatçilik hizmetleri, hastanede, hemşire desteğine ihtiyaç duyan hastaların 24 saat ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerini kapsar.

Covid-19 süreci, hastanede refakatçi ihtiyacı olan bireylerin, bu konudaki ciddi bir desteğe ihtiyaç duyduklarını bize gösteriyor.

Öte yandan günümüzde yüksek tempolu iş hayatı içerisinde, birey yakınlarının “hastane refakatçiliğini” üstlenemediği durumlarda özellikle tercih edilen bir hizmet türü olarak karşımıza çıkar.

Geropital olarak sizlere bakım destek personelimiz veya hemşirelerimiz ile 24 saat hastane refakatçiliği hizmeti sunuyoruz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Refakatçilik hizmeti almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 

HEMŞİRE BAKICILIĞI

Evde Bakım Hemşirelerimiz, sağlık hizmetlerinin yanı sıra bakım hizmetleri sunarak sizlere kapsamlı bir destek sağlamaktadır. Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz, özenle seçilmiş ve uzmanlaşmış hemşirelerimizin sizin veya sevdiklerinizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet verdiği bir hizmettir. Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz, size özel olarak planlanır ve yaşlı/hasta bireylerin sağlık durumlarını yakından takip etmek, tıbbi işlemleri gerçekleştirmek ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunulur. Ayrıca, Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimizd...

DEVAMI

DESTEK PERSONELİ BAKICILIĞI

Geropital, sizlere evde bakım ihtiyacınızı karşılamak için özenle seçilmiş ve temel eğitimleri almış personelleri ile hizmet sunmaktadır. Hasta bakımında en kaliteli malzemeleri ve uygun yöntemleri kullanarak, güvenli ve etkili bir şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Evde bakıcılık hizmeti, özellikle yaşlılar ve ihtiyaç sahibi bireyler için tercih edilen bir seçenektir. Ev ortamından ayrılmak istemeyen ve yaşlı bakım evlerini tercih etmeyen kişiler için ideal bir çözümdür. Evde bakıc...

DEVAMI

HASTANE REFAKATÇİLİĞİ

Hastane Refakatçiliği Hastane refakatçiliği, sağlık kuruluşlarında hasta olan bireylere eşlik ederek, onlara fiziksel ve duygusal destek sağlama amacıyla gerçekleştirilen özel bir hizmettir. Bu değerli süreç, hastaların tedavi sürecinde karşılaştıkları zorlukları hafifletmeyi hedeflerken, aynı zamanda onlara umut, güven ve moral aşılar. Hastane refakatçileri, sadece tıbbi hizmetlerin alınmasında yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hastaların yanında varlıklarıyla onları rahatlatır, destekler ve ihtiyaçlarını karşılar. ...

DEVAMI