BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Kişisel bakım paketi kapsamında, kişinin yaşı ne olursa olsun, insanın doğası gereği ihtiyacı olan hem motivasyonu hem de psikolojik desteği bireye sağlamakta büyük önem taşımaktadır. Yatağa bağımlı veya yaşlı bireylerde ağız bakımı, göz ve cilt bakımı, saç kesimi, perine bakımı ve bez değişimi hizmetleri içerisinde bulunduran kişisel bakım paketi uzman eğitimli bakım destek personelleri tarafından verilmektedir.

Evde yaşlı kişisel bakımı, yaşlı bireylerin evlerinde kalmalarına ve aynı zamanda ihtiyaçlarına uygun bakım almalarına olanak tanır. Yaşlı kişisel bakımı, yaşlı bireylerin temel günlük ihtiyaçlarına odaklanır ve onların yaşamlarının kalitesini artırmak ve günlük hayatlarında bağımsızlıklarını korumalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Paket kapsamında;

  • Evde Yaşlının Banyosunun Yaptırılması,
  • Tırnak Bakımı ve Tedavisi
  • Perine Bakımı
  • Saç ve Sakal Bakımı
  • Cilt Bakımı

ve yaşlıya özel birçok hizmeti içerebilmektedir.

Yaşlı kişisel bakımı hizmetleri, yaşlı bireylerin ihtiyaçlarına göre değişebilir ve kişiye özgü bir planlama yapılmalıdır. Bu hizmetler, evde yaşlı bakımını mümkün kılarak, yaşlı bireylerin yaşamlarının kalitesini artırırken, aynı zamanda ailelerin de rahatlamalarına yardımcı olur. Yaşlı kişisel bakımı hizmetleri, yaşlı bireylerin evde kalmasına olanak tanıyarak, onların özgürlüklerini ve bağımsızlıklarını koruyarak, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olur.

Yaşlı kişisel bakım hizmetlerine dair detaylı bilgi almak için 0232 33 22 112'li numaramızı arayabilir hemen randevu oluşturabilirsiniz.