BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

 

Profesyonel Evde Yaşlı Bakım Planı

Yaşlı bakım paketi, yaşlılıkla birlikte gelen hayatın normal akışı içinde karşılaşılabilecek tüm sorunların çözümünde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Yaşlıya özel, her aşamasında denetlenen, kapsamlı bir bakım hizmeti almak için Geropital Yaşlı Bakım Paketi'ni tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre bakım destek personeli veya hemşire bakıcılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşlılıkla birlikte birçok zorlukla karşılaşılabilir, örneğin yatağa bağımlılık, temel ihtiyaçların tek başına karşılanmasında zorlanma, Demans, Alzheimer, Bunama veya İçe kapanma gibi durumlar sıkça görülür. Bu sorunlarla başa çıkmak için sadece tıbbi yaklaşım değil, doğru bakım ve psikolojik destek de önemlidir. Bu nedenle, bütüncül bir yaklaşımı içeren bakım hizmeti almak, eğitimli bakıcılar ve profesyonel bir ekip ile çalışmak, hem yaşlı bireyin hem de yakınlarının hayatını son derece kolaylaştırır.

Geropital Yaşlı Bakım Paketi, yaşlı bireyin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir hizmettir. Paket kapsamında, yaşlı bireyin sağlık durumu, günlük aktiviteleri, kişisel bakımı ve psikolojik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir bakım planı oluşturulur. Bu plan doğrultusunda, eğitimli bakıcılarımız veya hemşirelerimiz, yaşlı bireyin yanında olurlar ve gerekli tüm bakımı sağlarlar.

Yaşlı bakım paketimizde, yaşlı bireyin fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra, onların sosyal ve duygusal ihtiyaçlarına da önem verilir. Bakıcılarımız, yaşlı bireyin günlük aktivitelere katılımını teşvik eder, zihinsel egzersizler yapar, sosyal etkileşimlerini destekler ve onlarla zaman geçirir. Ayrıca, Geropital Yaşlı Bakım Paketi kapsamında sürekli bir denetim mekanizması bulunur. Bu sayede, yaşlı bireyin sağlık durumu ve ihtiyaçları düzenli olarak izlenir ve gerektiğinde bakım planı güncellenir.

Bizler, yaşlı bireyin yanında olmak ve tüm yaşam kalitesini artırmak için buradayız. Geropital Yaşlı Bakım Paketi, uzman ekibimiz ve deneyimli bakıcılarımızla size ve sevdiklerinize yardımcı olmak için tasarlanmdı. Yaşlı bireyin ihtiyaçlarını anlayarak, onlara özenle ve saygıyla yaklaşırız.

Unutmayın ki, yaşlı bakımında sadece tıbbi yaklaşım yeterli değildir. Yaşlı bireyin psikolojik ihtiyaçlarına da önem vermek gerekmektedir. Bu nedenle, paketimizde psikolojik destek de sağlanır. Yaşlı bireyin duygusal ve ruhsal sağlığını desteklemek için profesyonel psikologlarla çalışırız.

Geropital Yaşlı Bakım Paketi, yaşlı bireyin güvenliği ve refahı için gerekli tüm önlemleri içerir. Evde güvenlik önlemleri, düzenli ilaç takibi, beslenme planı ve uygun tıbbi ekipmanlar gibi unsurlar paketimizin bir parçasıdır.

Yaşlı bireyin yanında olmak, onların yaşam kalitesini artırmak ve ailelerini rahatlatmak bizim önceliğimizdir. Geropital Yaşlı Bakım Paketi ile yaşlı bireye özel, kapsamlı ve profesyonel bir bakım hizmeti sunarız. Sizler yalnız değilsiniz, biz buradayız!

Nasıl İlerliyoruz?

  • Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi ile iletişime geçtiğiniz ilk anda itibaren tüm süreçler hakkında bilgilendirilirsiniz.
  • Evinize, evde bakım hekimimiz ve hemşiremiz tarafından, yaşlımız ve yakınları ile tanışmak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemek amacı ile bir ziyaret düzenlenir.
  • Ziyaret sonrasında, beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik bakım planı oluşturularak yaşlımız ya da yakınları ile paylaşılır.
  • Karşılıklı karar aşaması ile birlikte, planlanan eğitimli bakım destek personelimize, yaşlıya özel bir eğitim daha uygulanır.
  • Bakım hizmetine, bakım planına uygun şekilde başlanır, evde bakım hekimimiz ve saha koordinatörlüğümüzce aylık ve haftalık olarak ve ziyaretler düzenlenir.
  • Bakım planının kapsamına göre, beslenme danışmanlığı, yara bakımı, evde fizik tedavi, kan tahlili ve tetkikleri, gibi ihtiyaçlara yönelik hizmetler belirlenen aralıklarda gerçekleştirilir.
  • Bakım destek personelimiz veya hemşiremiz, bakıcılık hizmetinin tüm süreçlerini, günlük olarak saha koordinatörlüğümüze bildirmektedir.
  • Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Geropital bünyesinde yetişen deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından süreçlerin takip ve denetimini sağlanmaktadır.

Unutmamak gerekir ki, hangi yaşta olursa olsun, insan yuvasında yani ait olduğu evinde mutluluğu ve huzuru bulur. “Bakım hizmetinin ikinci kalitesi yoktur” misyonu ile güven, empati ve etik değerleri, sunduğumuz tüm hizmetlerde en ön planda tutmaktayız.