BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Yaşlılık ile birlikte gelen hayatın normal akışı içerisinde karşılaşılabilecek tüm sorunların çözümünde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Yaşlıya özel, her aşamasında denetlenen, bütüncül bir bakım hizmeti almak için Geropital Yaşlı Bakıcılık Paketi’ni tercih edebilir, ihtiyacınız doğrultusunda bakım destek personeli veya hemşire bakıcılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yaşlılık ile birlikte yatağa bağımlılık, temel ihtiyaçların tek başına giderilmesinde zorlanma, Demans, Alzheimer, bunama veya içe kapanma gibi durumlarla sık karşılaşılır. Tüm bu sorunlarla başa çıkmak için yalnızca tıbbi yaklaşım değil, doğru bakım ve psikolojik destek yönünden de kişinin desteklenmesi son derece önem taşır. Bu türde bütüncül bir yaklaşımı içeren bakım hizmeti almak, eğitimli bakıcılar ve profesyonel bir ekiple çalışmak, hem yaşlı hem de yakınları için hayatı son derece kolaylaştırır.

 
Nasıl İlerliyoruz?
  • Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi ile iletişime geçtiğiniz ilk anda itibaren tüm süreçler hakkında bilgilendirilirsiniz.
  • Evinize, evde bakım hekimimiz ve hemşiremiz tarafından, yaşlımız ve yakınları ile tanışmak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemek amacı ile bir ziyaret düzenlenir.
  • Ziyaret sonrasında, beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik bakım planı oluşturularak yaşlımız ya da yakınları ile paylaşılır.
  • Karşılıklı karar aşaması ile birlikte, planlanan eğitimli bakım destek personelimize, yaşlıya özel bir eğitim daha uygulanır.
  • Bakım hizmetine, bakım planına uygun şekilde başlanır, evde bakım hekimimiz ve saha koordinatörlüğümüzce aylık ve haftalık olarak ve ziyaretler düzenlenir.
  • Bakım planının kapsamına göre, beslenme danışmanlığı, yara bakımı, evde fizik tedavi, kan tahlili ve tetkikleri, gibi ihtiyaçlara yönelik hizmetler belirlenen aralıklarda gerçekleştirilir.
  • Bakım destek personelimiz veya hemşiremiz, bakıcılık hizmetinin tüm süreçlerini, günlük olarak saha koordinatörlüğümüze bildirmektedir.
  • Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Geropital bünyesinde yetişen deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından süreçlerin takip ve denetimini sağlanmaktadır.
Unutmamak gerekir ki, hangi yaşta olursa olsun, insan yuvasında yani ait olduğu evinde mutluluğu ve huzuru bulur. “Bakım hizmetinin ikinci kalitesi yoktur” misyonu ile güven, empati ve etik değerleri, sunduğumuz tüm hizmetlerde en ön planda tutmaktayız.