BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Taburcu İşlemleri

Evde Bakım Merkezimizde iyileşme süreciniz tamamlandığında, hekiminiz tarafından size bir gün önceden taburcu olma zamanınız bildirilecektir. Faturalama sürecinde, mevcut bilgileriniz ve fatura dökümleriniz, sigorta yetkililerimiz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenir ve yapılan işlemlere ödeme onayı verilir. Taburcu işlemleri genellikle 1 ila 2 saat içinde tamamlanır,evde profesyonel bakıcılık hizmetlerinde bu süreç 1 ila 2 gün sürebilir, bu süreçte size gerekli tüm destek sağlanır.

Sayın Hasta veya Hasta Yakını,

Sizin için gerçekleştirdiğimiz tedavi veya bakım süreci sona erdiğinde, taburcu işlemleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Evde bakım ve sağlık hizmetlerimize başvuran her hasta, sağlıklı bir iyileşme süreci geçirmenin yanı sıra rahat ve güvenli bir şekilde taburcu olma hakkına sahiptir.

Taburcu İşlemleri Planlaması

Taburcu işlemleriniz, sağlık durumunuzun ve tedavinizin gerektirdiği şekilde planlanacaktır. Bu süreçte, tüm gereksinimleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulacak ve taburcu işlemlerinin sizin için en uygun şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Hasta Eğitimi

Taburcu olmadan önce, evde bakım ve sağlık hizmetlerinin nasıl devam edeceği hakkında size ve/veya hasta yakınınıza ayrıntılı bir eğitim verilecektir. Tedavi yöntemleri, ilaç kullanımı, beslenme, yara bakımı veya diğer özel ihtiyaçlarınızla ilgili bilgiler aktarılacak ve gerekli becerilerin kazanılması sağlanacaktır.

İlaç Yönetimi

Eğer evde kullanmanız gereken ilaçlarınız varsa, taburcu olmadan önce size sağlık profesyonellerimiz tarafından bu ilaçların nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. Dozajlar, kullanım talimatları ve ilaçların saklama koşulları gibi konular üzerinde durulacak ve gerektiğinde size veya hasta yakınınıza bu konuda rehberlik sağlanacaktır.

Kontrol ve Takip Randevuları

Taburcu olduktan sonra, sağlık durumunuzun izlenmesi ve iyileşmenizin takibi amacıyla düzenli kontrol ve takip randevuları planlanabilir. Bu randevular, tedavi sürecinizin etkin bir şekilde devam etmesini ve herhangi bir sorunun erken teşhis edilmesini sağlamak için önemlidir.