BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak, profesyonel evde bakıcılık hizmetlerimizde dikkat etmemiz gereken önemli noktaları sizinle paylaşmak istiyoruz. Amacımız, hasta veya yaşlı bireylerin evlerinde en iyi sağlık ve bakım hizmetini sunarken, onların konforunu ve güvenliğini sağlamaktır. İşte, Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi'nin profesyonel evde bakıcılık işleyişinde dikkat edilmesi gereken unsurlar...

 

Güvenlik ve Gizlilik

Hasta veya yaşlı bireylerin güvenliği ve gizliliği bizim için en önemli önceliktir. Bakıcılarımız, hassas kişisel bilgileri gizli tutar ve evdeki güvenlik önlemlerine özen gösterir.

Deneyimli ve Yetkin Personel

Geropital olarak, sağlık hizmetlerinde uzmanlaşmış ve deneyimli bakıcılarımızı tercih ediyoruz. Nitelikli ve eğitimli personelimiz, ihtiyaçlara uygun şekilde hizmet verir.

Etkili İletişim

Bakıcılarımız, hasta veya yaşlı bireylerle etkili iletişim kurabilmeli ve onların ihtiyaçlarını anlayabilmelidir. Sabırlı, empatik ve anlayışlı iletişimimiz, güven ve samimiyetin temelini oluşturur.

Kişisel Hijyen ve Sağlık

Bakıcılarımız, kişisel hijyenlerine özen göstermeli ve hastalık yayılmasını önlemek için gerekli önlemleri almalıdır. Sağlık ve hijyen standartlarını titizlikle uygularız.

İlaç ve Tedavi Yönetimi

Tedavi sürecinde, bakıcılarımız doktor talimatlarına tam uyum sağlar ve ilaçların düzenli ve doğru bir şekilde verilmesini sağlar. Tedavi planının hatasız bir şekilde uygulanması için gereken özeni gösteririz.

Beslenme ve Sağlıklı Yaşam

Hasta veya yaşlı bireylerin beslenme düzeni ve sağlıklı yaşam konularında destek sağlarız. Beslenme ihtiyaçlarını dikkate alır ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarını teşvik ederiz.

Acil Durum Yönetimi

Olası acil durumlar için eğitimli bakıcılarımız hazırlıklıdır ve hızlı bir şekilde müdahale eder. Acil durum planları yapar ve gerekli acil durum ekipmanlarını sürekli olarak kontrol ederiz.

Raporlama ve İzleme

Hasta veya yaşlı bireylerin durumunu düzenli olarak raporlarız ve ilgili sağlık ekibiyle sürekli iletişim halindeyiz. Gelişmeleri anında paylaşır ve gerekli önlemleri alırız.

Profesyonel Sınırlar ve Etik

Bakıcılarımız, profesyonel sınırlara ve etik kurallara uygun hareket eder. Hasta veya yaşlı bireylerle sağlıklı bir mesafe ve saygılı ilişki kurarız.

Sürekli Eğitim

Evde bakım hizmetlerinde çalışan personelimiz, sağlık ve bakım alanındaki gelişmeleri takip eder ve sürekli eğitimlere katılır. Bu sayede, hizmet kalitemizi sürekli olarak geliştiririz.

Nasıl İlerliyoruz?

  • Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi ile iletişime geçtiğiniz ilk anda itibaren tüm süreçler hakkında bilgilendirilirsiniz.
  • Evinize, evde bakım hekimimiz ve hemşiremiz tarafından, yaşlımız ve yakınları ile tanışmak, ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemek amacı ile bir ziyaret düzenlenir.
  • Ziyaret sonrasında, beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik bakım planı oluşturularak yaşlımız ya da yakınları ile paylaşılır.
  • Karşılıklı karar aşaması ile birlikte, planlanan eğitimli bakım destek personelimize, yaşlıya özel bir eğitim daha uygulanır.
  • Bakım hizmetine, bakım planına uygun şekilde başlanır, evde bakım hekimimiz ve saha koordinatörlüğümüzce aylık ve haftalık olarak ve ziyaretler düzenlenir.
  • Bakım planının kapsamına göre, beslenme danışmanlığı, yara bakımı, evde fizik tedavi, kan tahlili ve tetkikleri, gibi ihtiyaçlara yönelik hizmetler belirlenen aralıklarda gerçekleştirilir.
  • Bakım destek personelimiz veya hemşiremiz, bakıcılık hizmetinin tüm süreçlerini, günlük olarak saha koordinatörlüğümüze bildirmektedir.
  • Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Geropital bünyesinde yetişen deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından süreçlerin takip ve denetimini sağlanmaktadır.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak, profesyonel evde bakıcılık hizmetimizle hasta veya yaşlı bireylerin sağlık ve bakım ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Size en iyi hizmeti sunabilmek için yukarıda belirtilen unsurlara özen gösteriyor ve güvenli bir bakım süreci sağlıyoruz.