BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Tetkiklerinizi yaptırmak için zaman kaybetmeyin, biz size gelelim!

Kan ve idrar tahlillerinizi evinizin konforunda yaptırabilirsiniz. Üstün kalite ve hijyen koşulları sağlayan, son derece deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile en yeni teknoloji labovatuarını evinize getiriyoruz.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak kullandığımız en yeni nesil sağlık cihazları ile hızlı şekilde kan ve idrar tahlilini yerinde gerçekleştiriyor, detaylı kan ve idrar tahlillerinizi evinizden alarak son teknoloji laboratuvarlarımıza uygun taşıma koşulları ile en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Talebiniz doğrultusunda tahlillerinizin uzman doktorlar tarafından değerlendirilmesi sağlanmaktadır.

Evde Kan Tahlili Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

  1. Rahatlık ve Konfor: Evde kan tahlili aldırarak laboratuvarlara gitme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Bu, özellikle hastalık, yorgunluk veya yaşlılık gibi nedenlerle evden çıkmakta zorlananlar için çok faydalı olabilir.

  2. Zaman Tasarrufu: Evde kan tahlili aldırarak laboratuvar sırasında beklemekten kurtulursunuz. Bu sayede, zamandan tasarruf edebilir ve işlerinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

  3. Gizlilik: Evde kan tahlili aldırarak, kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından görülmesini engelleyebilirsiniz. Bu, özellikle hassas sağlık bilgileri söz konusu olduğunda önemlidir.

  4. Enfeksiyon Riski: Evde kan tahlili aldırarak, hastane enfeksiyonlarına karşı riskinizi azaltabilirsiniz.

Özellikle yoğun iş temposunda vakit bulamayan, ulaşım zorluğu olan ve yatağa bağımlı bireyler için son derece kolaylaştırıcı bir hizmet olan Evde Tahlil ve Görüntüleme hizmetlerimizden randevulu şekilde mesai saatleri içerisinde ve dışında faydalanabilirsiniz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Evde Tahlil ve Görüntüleme randevusu almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.