BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Evde Bakım Hemşirelerimiz, sağlık hizmetlerinin yanı sıra bakım hizmetleri sunarak sizlere kapsamlı bir destek sağlamaktadır. Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz, özenle seçilmiş ve uzmanlaşmış hemşirelerimizin sizin veya sevdiklerinizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet verdiği bir hizmettir.

Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz, size özel olarak planlanır ve yaşlı/hasta bireylerin sağlık durumlarını yakından takip etmek, tıbbi işlemleri gerçekleştirmek ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sunulur. Ayrıca, Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimizde hastaların vital bulgularını (ateş, nabız, tansiyon vb.) düzenli olarak takip eder, ilaç takibini sağlar ve gerekli durumlarda doktorlarla iletişim kurarak hızlı müdahale sağlarlar. Fizik tedavi sürecinde de size destek olurlar ve uygun egzersizleri uygulamaya yardımcı olurlar.

Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

  • Kolostomi ve üreostomi bakımı
  • Trakeostomi bakımı
  • PEG bakımı
  • Ateş, nabız, tansiyon takipleri
  • Enjeksiyon, serum takma gibi işlemler
  • Yara bakımı ve yara önleyici işlemler
  • Fizik tedavi hizmetleri

Geropital'in evde yaşlı bakım hizmeti, detaylı bir planlama süreci ile gerçekleştirilmektedir. Öncelikle doktorumuz ve hemşiremizden oluşan planlama ekibi, yaşlı/hastanın sağlık durumunu ve yaşam alanını gözlemlemek için ziyaret düzenlemektedir.

Ziyaretin ardından, geçmiş tetkikler incelenir ve yaşlı/hastanın ve yakınlarının talepleri dinlenir. Deneyimli hemşirelerimiz veya bakım destek personelimiz, kişiye özel bir eğitim alır ve kısa sürede bakım süreci başlatılır.

Bakım süreci, saha koordinatörlerimiz ve doktorlarımız tarafından düzenli olarak denetlenir ve gözden geçirilir. Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimiz, yeni nesil sağlık teknolojileri kullanılarak evinizi hastane ortamına dönüştürmeyi hedefler.

Hemşire bakıcılığı hizmetimiz, her süreci kaydedilen, düzenli ve belirli gün veya saatler için tercih edilebileceği gibi uzun süreli olarak da talep edilebilir. Siz veya sevdikleriniz için Geropital Hemşire Bakıcılığı hizmetini almak isterseniz, Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.