BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital Nakil Hizmetleri ile hastaneden taburcu olmuş, evine gitmek isteyen, binek araç ile seyahat imkânı olmayan veya evinden bir diğer konuma özellikli araç ile gitmek isteyen bireylerin istedikleri yere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Hasta nakil ambulansında, hemşire veya acil tıp teknisyeni yanında ambulans şoförü bulunur. Hastanın durumunun ciddiyetine göre ekibe doktor da eşlik edebilir.

Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerinde nakil ambulansının içerisine fazladan personel eklenerek hastanın ve ekibimizin güvenliği sağlanır.

7 gün 24 saat hizmet veren ambulansımız ile hasta nakil işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

EVDEN EVE HASTA NAKİL

Hasta nakil hizmeti, bir hastanın sağlık durumu veya tıbbi ihtiyaçları gereği bir sağlık kuruluşundan başka bir sağlık kuruluşuna veya evine taşınması için sağlanan özel bir hizmettir. Bu hizmet, acil durumlar veya planlı tıbbi işlemler gibi durumlarda gereklidir. Hasta nakli, hastanın güvenliğini, rahatını ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde sağlamayı amaçlar. Hasta nakil hizmeti, deneyimli ve uzman sağlık personeli tarafından gerçekleştirilir. Nakil sürecinde hastanın durumu ve ihtiyaçları göz önünde bulun...

DEVAMI

REFAKATÇİ İLE VİP HASTA NAKİL

Geropital Refakatçi ile VIP Nakil Hizmeti, hastaların acil olmayan tıbbi ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış bir hizmettir. Bu hizmet, hastaların doktor randevuları, görüntüleme testleri, laboratuvar sonuçları, diyaliz veya rapor almak gibi hastane ihtiyaçlarına güvenli ve özel bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Geropital Refakatçi ile VIP Nakil Hizmeti, hastaların ve yakınlarının konforu ve güvenliği gözetilerek gerçekleştirilir. Size özel tahsis edilmiş araçlarımız ve deneyimli sa...

DEVAMI