BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital Nakil Hizmetleri ile hastaneden taburcu olmuş, evine gitmek isteyen, binek araç ile seyahat imkânı olmayan veya evinden bir diğer konuma özellikli araç ile gitmek isteyen bireylerin istedikleri yere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Hasta nakil ambulansında, hemşire veya acil tıp teknisyeni yanında ambulans şoförü bulunur. Hastanın durumunun ciddiyetine göre ekibe doktor da eşlik edebilir.

Şehirlerarası hasta nakil hizmetlerinde nakil ambulansının içerisine fazladan personel eklenerek hastanın ve ekibimizin güvenliği sağlanır.

7 gün 24 saat hizmet veren ambulansımız ile hasta nakil işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

EVDEN EVE HASTA NAKİL

Hasta nakil hizmeti, bir hastanın bir sağlık kuruluşundan başka bir sağlık kuruluşuna veya evine taşınması için sağlanan bir hizmettir. Hasta nakli, acil durumlarda veya planlı tıbbi işlemler için gereklidir. Hasta naklinin faydaları şunları içerebilir: Hızlı tıbbi yardım: Acil bir durumda hasta nakli, hastanın en yakın uygun sağlık kuruluşuna hızlı bir şekilde taşınmasını sağlar. Tedavinin devamı: Hasta nakli, bir hastanın tedavisinin başka bir sağlık kuruluşunda devam etmesini sağlar. Bu, hastanın daha fazla tedavi gerektiren durumlarda daha iyi bir ş...

DEVAMI

REFAKATÇİ İLE VİP HASTA NAKİL

Refakatçi ile VIP nakil hizmetimiz; hastanede gerçekleşecek olup acil olmayan tüm ihtiyaçlarınız için güvenli şekilde ulaşımınızı kapsamaktadır. Doktor randevuları, tomografi, MR, diyaliz, laboratuvar sonuçları ve rapor gibi acil olmayan hastane ihtiyaçlarınıza ulaşımda size ve yakınlarınıza özel tahsis edilmiş araç ve refakatçi sağlık personelimiz ile sağladığımız VIP nakil hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Refakatçi ile VIP Nakil hizmeti almak isterseniz Geropita...

DEVAMI