BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital, sizlere evde bakım ihtiyacınızı karşılamak için özenle seçilmiş ve temel eğitimleri almış personelleri ile hizmet sunmaktadır. Hasta bakımında en kaliteli malzemeleri ve uygun yöntemleri kullanarak, güvenli ve etkili bir şekilde hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Evde bakıcılık hizmeti, özellikle yaşlılar ve ihtiyaç sahibi bireyler için tercih edilen bir seçenektir. Ev ortamından ayrılmak istemeyen ve yaşlı bakım evlerini tercih etmeyen kişiler için ideal bir çözümdür.

Evde bakıcılık hizmetinde güvenilirlik en önemli faktördür. Tüm süreçlerde, yaşlı veya ihtiyaç sahibi bireyin yakınları sürekli olarak bilgilendirilir ve doktor denetiminde ilerlenir. Bu sayede, size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunmak için sağlam bir iletişim ve takip sistemi sağlanır. Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak, evde bakıcılık hizmetlerini yüksek standartlarla sunma konusunda öncü bir rol üstleniyoruz. Uzun yıllardır dünyada başarıyla uygulanan bu hizmeti, ülkemizde en kaliteli ve güvenilir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Her aşaması kaydedilen Destek Personeli Bakıcılığı hizmetlerimizi, belirli gün veya saatlerde tercih edebileceğiniz gibi uzun süreli olarak da talep edebilirsiniz.

Geropital'in evde yaşlı bakım hizmeti, şu adımlarla gerçekleştirilmektedir:

  • Yaşlı veya hasta bireyin mevcut sağlık durumu, geçmiş tetkikleri ve yaşam alanı gözlemlemek amacıyla doktorumuz ve hemşiremizden oluşan planlama ekibi ziyaret düzenler.

  • Muayene ve tetkiklerin ardından, yaşlı veya hasta bireyin talepleri ve yakınlarının beklentileri dikkate alınır.

  • Deneyimli hemşirelerimiz veya bakım destek personelimiz, yaşlı veya hasta bireyin ve yakınlarının talepleri doğrultusunda özel bir eğitim alır ve bakım süreci kısa sürede başlatılır.

  • Saha koordinatörleri ve doktorlarımız tarafından sürekli olarak denetlenen ve düzenlenen bakım planını uygulayan personelimiz, bütüncül bir hizmet sunar.

Size ve sevdiklerinize en iyi bakımı sunmak için buradayız. Geropital olarak, evde bakım hizmetlerimizde güvenilirliği, kaliteyi ve özeni ön planda tutuyoruz. Sizin sağlığınız ve refahınız bizim önceliğimizdir.

Bizimle çalıştığınızda, deneyimli ve eğitimli destek personelimiz sizinle birlikte çalışacak, ihtiyaçlarınıza özel bir hizmet sunacak ve güvenli bir ortam sağlayacak. Size ve sevdiklerinize sağlık dolu günler, huzur ve rahatlık getirmek için elinden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Geropital, her adımda size rehberlik etmek, ihtiyaçlarınızı anlamak ve size özel bir deneyim sunmak için yanınızdadır. Siz ve sevdikleriniz için en uygun ve güvenilir evde bakım hizmetini sağlamak için profesyonel ekibimizle çalışıyoruz. Sağlığınız ve mutluluğunuz bizim için önemlidir. Size sıcak bir aile ortamı sunmak, destek sağlamak ve her zaman yanınızda olmak için buradayız. Bize ulaşarak daha fazla bilgi alabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.