BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Evde bakım ile ilgili temel eğitimleri almış personellerimiz, talebinize uygun olarak, en kaliteli malzeme ve uygun yöntemler ile hasta bakımını üstlenir. Evde bakıcılık hizmeti özellikle yaşlı bakım evlerini tercih etmeyen ve ev ortamından ayrılmak istemeyen yaşlılar ve ihtiyacı olan bireyler tarafından tercih edilir. Evde bakıcılık hizmetinde en önemli husus güvenilirliktir. Tüm süreçlerde yaşlı ya da ihtiyacı olan bireyin yakınlarının bilgilendirilmesi ve doktor denetiminde ilerlenmesi büyük önem taşır.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak dünyada uzun yıllardır yüksek standartlarda uygulanmakta olmasına rağmen ülkemizde yeni gelişmekte olan evde bakıcılık hizmetlerinin en kaliteli ve güvenilir şekilde sunulmasına öncülük ediyoruz. Her süreci kaydedilen Destek Personeli Bakıcılığı hizmetlerini, belirli gün veya saatlerde tercih edebileceğiniz gibi, uzun süreli de tercih edebilirsiniz.

Geropital’in evde yaşlı bakım hizmeti nasıl gerçekleştiriliyor?

  • Yaşlı/hastamızın o an ki sağlık durumunu geçmiş tetkiklerini ve yaşam alanını görmek için doktorumuz ve hemşiremizden oluşan planlama ekibi sizlere ziyaret düzenlemektedir.

  • Yaşlı/hastamızın muayenesi yapıldıktan sonra geçmiş tetkikleri incelenir,  kişinin yakınlarının ve kendisinin talepleri dinlenir.

  • Kadromuzun deneyimli hemşire veya bakım destek personeli, yaşlı/hastanın ve yakınlarının talepleri doğrultusunda kişiye özel bir eğitim düzenlenir ve kısa süre içerisinde bakım süreci başlar.

  • Devamlı olarak saha koordinatörleri ve doktorlarımızca denetlenen ve düzenlenen bakım planını uygulayan personelimiz, bütüncül bir hizmet sunar.

Kendiniz veya sevdikleriniz için Geropital Destek Personeli Bakıcılığı hizmeti almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.