BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

"Ailenizin doktoru"

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak sizlere evinizde, deneyimli pratisyen doktorlarımız ve en yeni portatif teknolojik cihazlarımızla tehşis ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra koruyucu doktorluk hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmet dahilinde doktorlarımız muayane sonrası gerekli görülen tahlil ve görüntüleme taleplerinden gelen sonuçları inceleyerek detaylı bilgi aktarır ve sağlık ile ilgili gereklilikleri hasta ve yakınlarına iletir. Muayenelerde doktorlarımıza her zaman bir hemşire eşlik eder. Koruyucu doktorluk kapsamında yapılan fiziksel muayene ve laboratuvar sonuçları sonrasında doktorlarımız doğru beslenme, egzersiz ve diğer yaşam tarzı alışkanlıkları konusunda hasta ve yakınlarını bilgilendirir.

Hastalığın teşhisi esnasında veya gereken tedavileri önerirken duygusal ve sosyal faktörler de değerlendirilerek deneyimli doktorlarımız tarafından bütünsel bir yaklaşım benimsenir. Gerekli görüldüğü takdirde hasta ilgili branşlardaki uzman doktorlara yönlendirilir.

Kişiye özel olarak sunduğumuz bu hizmetten eviniz, ofisiniz veya tercih ettiğiniz herhangi bir mekanda yararlanabilirsiniz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Pratisyen Doktor Muayenesi randevusu almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.