BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Evde bakıcılık nedir?

Evde bakıcılık hizmetleri ülkemizde standartları yeni oluşmaya başlamış ve öncülüğünü üstlendiğimiz kaliteli ve güvenilir bakım hizmetleri bütünüdür.

Geropital bakıcılık hizmetlerinin tüm süreçlerinde öncelikle doktor gözetiminde “bakım planlaması” yapıyoruz. Evde bakım destek personeli veya hemşirelik bakıcılığı olarak ikiye ayrılan hizmetlerimizin tüm denetim ve işleyişi ile doğrudan ilgileniyoruz.

Bakıcılık hizmetleri belirli saat aralıklarında alınabildiği gibi 7/24 de sunulur.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak evde bakıcılık ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri profesyonel ve deneyimli kadrolarımızla sizlere sunuyoruz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Evde Bakıcılık hizmeti almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


Refakatçilik nedir?

Refakatçilik hizmetleri, hastanede, hemşire desteğine ihtiyaç duyan hastaların 24 saat ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerini kapsar.

Covid-19 süreci, hastanede refakatçi ihtiyacı olan bireylerin, bu konudaki ciddi bir desteğe ihtiyaç duyduklarını bize gösteriyor.

Öte yandan günümüzde yüksek tempolu iş hayatı içerisinde, birey yakınlarının “hastane refakatçiliğini” üstlenemediği durumlarda özellikle tercih edilen bir hizmet türü olarak karşımıza çıkar.

Geropital olarak sizlere bakım destek personelimiz veya hemşirelerimiz ile 24 saat hastane refakatçiliği hizmeti sunuyoruz.

Kendiniz veya yakınlarınız için Geropital Refakatçilik hizmeti almak isterseniz Geropital Çağrı Merkezi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
 

HEMŞİRE BAKICILIĞI

Hemşirelerimiz sizlere hem sağlık hizmetleri hem de bakım hizmetleri sunar. Evde Hemşire Bakıcılığı hizmetimizin tüm süreçlerinde hem online takip hem de evde doktor izlemi yapılır. Evde Hemşire Bakıcılığı, aşağıdaki hizmetleri kapsar; Kolostomi ve üreostomi bakımı Trakeostomi bakımı PEG bakımı Ateş, nabız, tansiyon takipleri Enjeksiyon, serum takma vb işlemler Yara bakımı ve yara önleyici işlemler Fizik tedavi hizmetleri Geropital’in evde yaşlı bakım hizmeti nasıl gerçekleştiriliyor? Yaşlı/hastamızın o an ki sağ...

DEVAMI

DESTEK PERSONELİ BAKICILIĞI

Evde bakım ile ilgili temel eğitimleri almış personellerimiz, talebinize uygun olarak, en kaliteli malzeme ve uygun yöntemler ile hasta bakımını üstlenir. Evde bakıcılık hizmeti özellikle yaşlı bakım evlerini tercih etmeyen ve ev ortamından ayrılmak istemeyen yaşlılar ve ihtiyacı olan bireyler tarafından tercih edilir. Evde bakıcılık hizmetinde en önemli husus güvenilirliktir. Tüm süreçlerde yaşlı ya da ihtiyacı olan bireyin yakınlarının bilgilendirilmesi ve doktor denetiminde ilerlenmesi büyük önem taşır. Geropital Evde Sağlık ve Bak...

DEVAMI

HASTANE REFAKATÇİLİĞİ

Hastane refakatçiliği, hasta olan bir kişiye hastane veya klinik gibi sağlık kuruluşlarında eşlik ederek, ona fiziksel ve duygusal destek sağlama işlemidir. Hastane refakatçiliği, hastanın tedavi sürecindeki zorluklarını hafifletmeyi amaçlar. Refakatçi, hasta için gerekli tıbbi hizmetleri almasına yardımcı olmakla birlikte, hastanın moralini yükseltmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve hastanın rahat ve güvende hissetmesini sağlamak gibi işlevleri de üstlenir. Refakatçi ayrıca, hastanın doktoru ve sağlık ekibiyle iletişim kurarak,...

DEVAMI