BİLGİ VE TALEP FORMU

Detaylı bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Geropital Evde Sağlık ve Bakım Merkezi olarak rutin doktor hizmetlerini evinizin konforunda sizlerle buluşturuyoruz. Aile Doktoru hizmetimizi sizin ve ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş bir şekilde sunuyor, süreç içerisinde sağlığınızda iyiye ve kötüye giden durumları takip edebilmenizi ve uzman doktor ve profesyonel ekibin yorum ve destekleri ile en doğru bilgi ve yaklaşıma erişmenizi sağlıyoruz.

Geropital’in deneyimli doktorları sizi evinizde detaylı şekilde muayene eder, profesyonel ekip size temel tıbbi tahlilleri gerçekleştirir, durumunuz raporlanır, yorumlanır, gerek görüldüğü takdirde akademik yoruma başvurularak kapsamlı muayene ve tedavi süreci başlatılır. 


Neleri kapsar?

  • Tam Kan Sayımı (TKS): Bu test, kırmızı kan hücreleri, beyaz kan hücreleri ve trombositlerin sayısını ölçer. Anemi (kansızlık), lösemi ve diğer kan hastalıklarının teşhisinde yardımcı olabilir.

  • Lipid Profili: Bu test, kolesterol, trigliserit ve diğer yağların seviyelerini ölçer. Yüksek kolesterol, kalp hastalığı ve inme riskini artırabilir.

  • Kan Şekeri Testi: Bu test, açlık kan şekeri seviyesini ölçer. Diyabet teşhisi veya prediyabet (yüksek kan şekeri seviyeleri) belirtileri varsa erken teşhis ve tedavi sağlar.

  • Tiroid Fonksiyon Testi: Bu test, tiroid bezinin çalışmasını ölçer. Tiroid bezinin az veya çok çalışması, enerji düzeylerini etkileyebilir ve metabolizmayı etkileyebilir.

  • Böbrek Fonksiyon Testi: Bu test, böbreklerin çalışmasını ölçer. Böbrek hastalığı erken teşhis edilirse, ilerlemesini yavaşlatmak veya durdurmak için tedavi edilebilir.

  • Kolon Kanseri Taraması: Kolon kanseri taraması, 65 yaş üstü yetişkinlerde yaygın olarak önerilir. Bu test, kolon kanserinin erken teşhisini sağlayabilir.

  • Göğüs Röntgeni: Göğüs röntgeni, akciğer kanseri, zatürre veya diğer solunum sorunları için tarama yapmak için kullanılabilir.

  • Göz Muayenesi: Göz muayenesi, yaşa bağlı makula dejenerasyonu, katarakt veya glokom gibi göz hastalıklarının tespit edilmesine yardımcı olabilir.

  • İdrar Testi: İdrar testi, idrar yolu enfeksiyonu veya böbrek hastalığı gibi idrarla ilgili problemleri tespit etmek için kullanılabilir.

Tüm bu hizmetlerimizde doktorlarımıza profesyonel hemşiremiz eşlik eder. Tüm bu süreçler hastanelerin mekânsal stresinden, randevu sıralarından, kişiye özel olmayan kısa ve yüzeysel muayenelerden, hastanelerde bulaşabilecek her türlü hastalıktan uzakta; evinizin konforunda gerçekleşir ve sonuçlar en kısa sürede size ulaşır.

Sağlığınız söz konusu olduğunda yanlış yorum ve müdahalelerden kaçınmak, doktor görüşmelerini ertelemeden zamanında müdahale edilmesini sağlamak son derece önemlidir. Sizin ve ailenizin sağlığı ile ilgilenmek için hazır bir ekiple çalışmak kendinizi güvende hissetmenizi ve hayata daha pozitif bakabilmenizi sağlayacaktır.

Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için güvenilir ve profesyonel bir destek aldığınızdan emin olmak adına Geropital Aile Doktoru Paketi’ne başvurabilirsiniz.